KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8012464
nr 801 2464
Akvarell
Ottilia Adelborg, 1906, Kälke, monogramsignerad, 25x20
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 14 januari 2013
kl 18:12:21
900 kr
1.600 kr
2.400 kr
2.000 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr